HAKKIMIZDA

Uzman Danışmanlık ile Akademik ve Kariyer Hedeflerinize Ulaşmanızı Sağlıyorz

Hikayemiz

Bilimtur Uluslararası Eğitim Danışmanlığı, 2005 yılında, öğrenci ve profesyonellere akademik ve kariyer hedeflerine ulaşmalarında rehberlik etmek amacıyla kuruldu. Yurt dışı eğitim programları konusunda uzmanlaşmış önde gelen eğitim danışmanlığı olarak, üniversite yerleştirmeleri, yaz okulu progamları ve kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Deneyimimiz

Yirmi yılı aşkın tecrübemizle, bir çok ülkede faaliyet gösteren geniş bir ağ oluşturduk. Dünyanın dört bir yanındaki güvenilir dil okulları ve akademik kurumlarla kurduğumuz uzun süreli ilişkiler sayesinde, müşterilerimize iyi eğitim fırsatları sunabiliyoruz. Öğrencileri uygun dil programlarına ve yüksek öğrenim kurslarına yönlendirmekle kalmayıp, farklı yaş gruplarındaki kişilere en iyi dil okullarını bulmada da yardımcı oluyoruz.

2007 yılından beri TOEFL-Internet Based Testing (IBT), 2010 yılından beri TOEIC Testing ve 2021 yılından beri GRE Genel Testi sunmak üzere ETS ile işbirliği yapan sertifikalı bir sınav merkezi olarak hizmet veriyoruz. Sınav merkezi hizmetimizle, müşterilerimize güvenilir ve uygun sınav çözümleri sunmamızı sağlayarak, eğitim yolculuklarını ve kariyer olanaklarında yardımcı oluyoruz.

Değerlerimiz ve Ekibimiz

Bilimtur, her müşteriye özel ilgi gösteren ve samimi ilişkiler kurmayı önemseyen bir aile kuruluşudur. Niş bir pazarda faaliyet gösteren danışmanlığımız, dürüst ticaret anlayışına bağlı olup, yüksek müşteri memnuniyeti ve sadakati ile gurur duymaktadır. Ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti sunmak ve potansiyelinizi ortaya çıkarmak adına fark yaratıyoruz.

Kurucu
Nilgün Gökce
Pazarlama ve Tanıtım Satış Temsilcisi
Sercen Gökce

Kapsayıcı

Tüm eğitim adayları için eşit fırsatlar sağlıyoruz.

Dürüstlük

Etik uygulamaları destekleyerek güven ve şeffaflık oluşturuyoruz.

Mükemmellik

Eğitim ve test alanında en yüksek standartlara sahibiz.

Uyumlu

Eğitimdeki trendler ve ihtiyaçlara esnek bir şekilde yanıt veriyoruz.

Hazır mısınız?

Hizmetlerimizin başarınıza nasıl katkı sağlayabileceğini keşfedin.

tr_TRTürkçe
Scroll to Top