İşte Gerçek WAT Serüveni ABD Eyalet ve Şehirleri Amerika'da Yaşam USA LIVING COST CALCULATOR
Açık İş Pozisyonları Bilimtur WaTop 10 Program Seçenekleri 8 Adımda Work and Travel
Erken Kayıt Avantajları Grup Avantajları


Program Seçenekleri

WORK AND TRAVEL USA 2011

Bilimtur Yurtdışı Eğitim ve Kariyer olarak ABD ofismiz ile de desteklemeye başladığımız Work and Travel USA, Öğrenci Kültürel Değişim Programina bugüne kadar Turkiye genelinde yaklasik 7,000 Türk örgenci katilmistir. Bilimtur universite ogrencilerini İngilizcelerini geliştirmek, iş deneyimi edinmek ve tatil yapmaları için Amerika Birleşik Devletleri'ne Work and Travel programi ile gondermeye devam ediyor.

Amerika'nın pek çok farklı Eyaletinde, kaliteli ve seçkin işyerlerine yaz aylarında yerleştirdiğimiz öğrenciler, Work and Travel Programı sayesinde Amerika'yı keşfederken hem para ve deneyim kazandılar, hem de İngilizcelerini geliştirdiler.

Bilimtur Yurtdışı Eğitim ve Kariyer, 2010 Work and Travel döneminde de bu tecrübeyi kazandırmak icin bir çok universite öğrencisini Amerika Birleşik Devletleri'ne gönderecektir.

Bilimtur Work and Travel 3 farklı Work and Travel Program seçeneği sunarak öğrencilerine en uygun programları seçme olanağını sağlamaktadır. 3 farklı Work and Travel seçeneği ile öğrencilerimiz kendileri için en uygun Eyalet, Şehir, İşyeri, İş ve Konaklama seçeneklerini seçebilecekledir. Bilimtur WaT, İş ve Konaklama Garantili Full Placement (internetten ya da in-office), İş Garantili ve Konaklama Alternatifli Placement, Self Placement bolumleriyle 3 farklı program uygulamaktadır. Her bir programımız ile farklı öğrenci profillerini destekleyen seçeneklerimizi degerlendirmeden Work & Travel planlarınızı yapmayınız...


Bilimtur Work and Travel 2010 Program Seçenekleri

İş ve Konaklama Garantili Full Placement Programı (Internetten ya da in-office)
Bu programda öğrencinin Amerika'da çalışacağı işyeri, işi, konaklaması, sağlık sigortası vb. konular garantili olarak sağlanır. Öğrencinin çalışacağı iş ve konaklayacağı yer önceden belirlenir ve konaklama adresi öğrenci gitmeden elinde olur. Bu programda öğrenci Amerika'da çalışmak istediği Eyaleti, Şehri, işyerini ve işi (aylık kazanç rakamlarına göre tercih yapabilir) seçebilir. Bilimtur Turkiye WaT programina kayit olan tum ogrencilere bir kullanıcı adı ve sifre verilir, öğrenci o sirada gozde olan is seceneklerine bakma firsatini elde eder ve kendisine en uygun işyerlerini tercih edip Bilimtur'a bildirir. İşyerleri öğrenciyi kabul ederse iş anlasmalari- employement offer of agreemen formlar'i Bilimtur'a gönderilir ve full-placement prosedürleri devam eder. Konaklama yeri konusunda iş yeri öğrenciye değişik alternatifler sunabilir. Öğrenci konaklamada kendisine sunulan alternatifleri değerlendirir ve kendisine en uygun konaklamayı Amerika'ya gitmeden veya gittikten sonra organize eder.


İş Garantili ve Konaklama Alternatifli Full Placement Programı
Bu programda öğrencinin Amerika'da çalışacağı işyeri, işi ve sağlık sigortası vb. konular Amerika'da partner şirketlerimiz, temsilcilerimiz tarafından garantili olarak sağlanır. Öğrencinin çalışacağı iş yeri önceden belirlenir, Öğrencinin iş anlasmasi - Employment Offer of Agreement Form - ve DS 2019 Formu getirtilir. Konaklama yeri konusunda da öğrenciye değişik alternatifler sunulur. Öğrenci konaklamada kendisine sunulan alternatifleri araştırarak kendisine en uygun konaklamayı Amerika'ya gitmeden veya gittikten sonra organize eder. 


BİLİMTUR Uluslararası Eğitim Danışmanlığı
Copyright © BİLİMTUR Uluslararası Eğitim Danışmanlığı
Adres: İzmir 2 Caddesi 47/8 Kızılay-Çankaya/ANKARA
E-posta: info@bilimtur.com.tr
Tel: +90 (312) 417 04 50     +90 (312) 425 90 53
Fax: +90 (312) 417 04 50
| Anasayfa | İletişim|