İşte Gerçek WAT Serüveni ABD Eyalet ve Şehirleri Amerika'da Yaşam USA LIVING COST CALCULATOR
Açık İş Pozisyonları Bilimtur WaTop 10 Program Seçenekleri 8 Adımda Work and Travel
Erken Kayıt Avantajları Grup Avantajları


Açık İş Pozisyonları

EN GÜVENİLİR İŞE YERLEŞTİRME SERVİSLERİNDEN BİRİSİ!

Bilimtur Yurtdışı Eğitim, son dokuz yıldır, Work and Travel programında butik servis vermeye ve bu nedenle öğrencileri ile tek tek ilgilenmeye devam etmektedir. Tüm diğer programlarımız gibi, WAT'da da A'dan Z'ye öğrencilerimizin hazırlıkları tamamlanır ve ABD'de ki yaz serüvenlerine bundan sonra başlanır. Tecrübelerimiz, işe yerleştirme konusunda sadece sponsor firmaların işlerinin yerleştirme de kullanılmasının güvenilir olduğunu göstermiştir. Çünkü olası herhangi bir problemde en çabuk hareket edilmesini sağlayacak olan tek merci SPONSORUNUZDUR. ABD'de New Jersey'de temsilciliği bulunan bir firma olarak şunu da belirtmeliyiz ki, ABD'nin her bölgesine anında müdahale etmenin tek yolu SPONSOR'dur. Bu servis şeklimiz nedeni ile bu yıla kadar WAT'da problem yaşamayan ender firmalardan biriyiz. Öğrencilerimiz vize'ye giderken, Türkiye'den ayrılırken de, ABD'den dönerken de en hazırlıklı ve donanımlı servisi alırlar. Duymak istenileni değil, karşılaşacaklarınızı öğrenmek ve gerçek bir WAT tecrübesi için sizi de aramızda görmek isteriz.

 

İŞ + KONAKLAMA GARANTİSİ

100'lerce işveren ve binlerce pozisyon! Eğlence Parkları, Su Parkları, Oteller ve Tatil Köyleri, Restaurantlar, Cafe'ler, Bellboy'luk vb...

 

Lütfen unutmayın, listeler neredeyse her gün değişmektedir. Artık sezon hızla açılmaya devam ediyor. Beğendiğiniz işler olursa hemen bizi arayınız, detaylı bilgi için size iş'in Facts Sheet'ini gönderelim. Sisteme giren öğrenciler, en yeni işleri anında görebilir ve seçebilirler.
 

Akademik Yerleştirme başarısını ve deneyimini Work and Travel'da da sunan özel firmalardan birisi olan Bilimtur, 8 yıllık deneyimi ve başlangıcından itibaren verdiği butik ve üstün servisi ile Work and Travel programının çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

İŞLERİMİZİ GÖRÜN, DEĞERLENDİRİN, SONRA KAYIT YAPTIRIN!


ERKEN KAYIT: İyi bir iş, erken vize alma şansı, indirimli uçak bileti ve indirimli program ücreti demek.

Sizin için Work and Travel programı için atanan bir çok sponsor ile çalışıyor ve kaliteli, sağlam ve bol seçenekli yerleştirme servisimizi korumaya devam ediyoruz.   
BİLİMTUR Uluslararası Eğitim Danışmanlığı
Copyright © BİLİMTUR Uluslararası Eğitim Danışmanlığı
Adres: İzmir 2 Caddesi 47/8 Kızılay-Çankaya/ANKARA
E-posta: info@bilimtur.com.tr
Tel: +90 (312) 417 04 50     +90 (312) 425 90 53
Fax: +90 (312) 417 04 50
| Anasayfa | İletişim|